Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Перепустка до зоопарку — поцілунок

Перепустка до зоопарку — поцілунок

ЕКЗОТИКА

У Черкаському зоопарку відкрилась експозиція «Барвисте царство змій»

14 лютого сюди можна потрапити удвох, придбавши тільки один квиток. Для цього перед входом потрібно поцілувати одне одного.

Звичайно, подивитися на розмаїття плазунів цікаво кожному. Тим паче, що ще перед новим роком одна з численних мешканок тераріуму — африканська гримуча змія — стала багатодітною мамою. Вона народила 72 малюків. Це не тільки її особистий рекорд, а й високий показник народжуваності для всього виду. Гримуча змія для України — велика рідкість. Називається так, бо схожим на гортанний хрип звуком застерігає про небезпеку. Зуби з отрутою в дорослої особини сягають трьох сантиметрів. Однак директор звіринця Євген Ван, який особисто займався поповненням, переконаний, що плазунів можна не боятися, якщо не дратувати і вчасно годувати.

Ось така «перепустка» цілком задовольнить контролера. Фото автора

Хоч бурі та білогруді ведмеді нині солодко сплять у своїх барлогах, борсуки, поховалися в норах, у зоопарку є на кого подивитися й узимку. Можна поспостерігати за папугами та гризунами, крокодилами, хижаками й копитними, молоденькими рисями та іншими звірами. Загалом за останні роки черкаський зоопарк відродився. Тут з’явилися нові види, розбудували й саму територію. Звели тераріум, де, окрім змій, можна подивитися на різноманітних павуків, безхребетних, реконструювали чимало приміщень і вольєрів для тварин. Завдяки цьому відвідуваність в зоопарку зросла майже утричі.

Красуня з тераріуму дозволяє милуватися собою. Фото автораПерепустка до зоопарку — поцілунок, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}