Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Біатлоністки подають чудовий приклад

Прем’єр-міністр Микола Азаров переконаний, що успіхи в біатлоні обов’язково дадуть поштовх розвиткові масового спорту. Про це він заявив на зустрічі з призерами чемпіонату світу з біатлону серед жінок.

«Розвиток такого виграшного та видовищного виду спорту підтягне і масовий спорт», — сказав глава уряду. Він нагадав, що Кабмін ухвалив рішення про створення в Чернігові Державного центру олімпійської підготовки з біатлону на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. За його словами, на цей проект виділено кошти з державного бюджету, за рахунок яких буде проведено ремонт та закупівля нового інвентарю.

Приціл на зимову Олімпіаду в Сочі зроблено вдало. Фото Oлега МAРКЕВИЧA

У теплій і невимушеній обстановці Микола Азаров привітав спортсменок із здобуттям нагород, підкресливши, що вперше за 14 років Україна здобула 5 медалей на чемпіонаті з біатлону. Він пообіцяв підтримку біатлону на державному рівні.

«Хочу привітати вас із вдалим виступом. П’ять медалей — це велике досягнення. Бажаю вам подальших перемог, вони у вас попереду», — упевнено заявив Прем’єр-міністр. Опісля розмови глава уряду вручив спортсменкам Почесні грамоти Кабінету Міністрів.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну нагадує, що чемпіонат світу з біатлону проходив 7—17 лютого в м. Нове Место (Чехія). У ньому взяли участь 280 спортсменів із 40 країн. Українські біатлоністки здобули на чемпіонаті 5 нагород. Зокрема Олена Підгрушна виборола «золото» світової першості у спринтерській гонці та «бронзу» в гонці переслідування, Вікторія Семеренко стала бронзовим призером у спринті, а Валентина Семеренко — бронзовим призером в індивідуальній гонці. Крім того, жіноча збірна України у складі Юлії Джими, Олени Підгрушної, Вікторії та Валентини Семеренко стала срібним призером чемпіонату світу в естафеті 4х6 км.

Біатлоністки подають чудовий приклад, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.