Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У ДАІ Херсонщини пройшов День відкритих дверей для майбутніх правоохоронців

У ДАІ Херсонщини пройшов День відкритих дверей для майбутніх правоохоронців

Доброю традицією стало запрошувати учнів шкіл, інтернатів, та і взагалі дітей, у яких є бажання пізнати більше про Державтоінспекцію на День відкритих дверей.

Цього разу Управління ДАІ Херсонської області відкрило свої двері для учнів 26-ї загальноосвітньої школи. Для цих дітей пізнати, що таке Державтоінспекція з «середини» є важливим кроком для вирішення питання вибору майбутньої професії, адже вони мріють пов’язати своє життя з роботою в правоохоронних органах.

Зустріч розпочалася із знайомства з черговою частиною Управління ДАІ. Правоохоронці розповіли про роботу чергових, які цілодобово тримають руку на «пульсі» автодоріг Херсонщини, про оперативне реагування на будь-які правопорушення та злочини. Саме від наданої інформації співробітникам ДПС, черговою частиною, залежить своєчасний їх виїзд на місце скоєння ДТП, введення плану перехоплення у разі скоєння викрадення транспортних засобів чи вчинення злочинів з використанням автівок.

Екскурсія продовжилася в музеї Державтоінспекції, який зберігає минуле служби. Тут їх зустрів Сергій Петрович Вдовиченко, підполковник міліції у відставці, який віддав службі 27 років життя. Він розповів про службу в ДАІ, як приймав участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській атомній електростанції, службу на кордоні з Молдовою у тривожний для цієї держави 1992 рік, затримання злочинців, комп’ютеризацію служби. Діти ознайомилися з історією Херсонської Державтоінспекції, її спортивними здобутками. Учні дізналися, що в службі ДАІ крім інспекторів ДПС працюють інспектори з організації дорожнього руху, адміністративної практики, юридичного, кадрового та інформаційного забезпечення, розшуку, дізнання, автотехнічної інспекції, профілактичної та реєстраційно-екзаменаційної роботи.

Захоплення у дітей викликала демонстрація спеціальних технічних засобів, які використовуються в службі ДАІ, а особливо можливість посидіти в патрульному автомобілі та на мотоциклі.

На завершенні екскурсії працівники ДАІ нагадали про необхідність не тільки знання, а й виконання Правила дорожнього руху та подарували сувенірні значки з написом «Увага! Пішохід!» та світловідбиваючим ефектом, щоб перехід проїзної частини в тему пору доби був безпечнішим.У ДАІ Херсонщини пройшов День відкритих дверей для ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}