Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кадастрова карта працює он-лайн

Кадастрова карта працює он-лайн

Віднедавна в Україні є власний електронний кадастр — він повністю прозорий, автоматизований і високотехнологічний. Такими словами розпочав урядовий брифінг голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко. За його словами, з першого січня цього року громадяни мають вільний доступ до загальнонаціональної бази земель в он-лайн режимі на офіційному сайті цієї установи.

«Як і передбачалося, електронна система має помилки та неточності. Багато що нам вдалося виправити в автоматичному режимі. Однак Держземагентство закликає власників земельних ділянок у разі виявлення помилок звертатися до органів земельних ресурсів. Якщо ж на руках є кадастровий номер, то на сайті можна скористатися «зворотним зв’язком» — це вже лист-офіційне звернення», — сказав він.

«Національна кадастрова система містить 18 млн держактів, грунтову карту України, межі адміністративно-територіальних одиниць, оглядову карту з відображенням основних топографічних об’єктів, картограми агровиробничих груп грунтів», — сказав посадовець.

Окрім цього, з першого січня розпочато реалізацію другого етапу наповнення даними Державного земельного кадастру: додано рельєф, переведено в електронний вигляд документи — підстави для видачі земельних ділянок.Кадастрова карта працює он-лайн, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}