Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Урядовий кур’єр» — це команда його молодості

«Урядовий кур’єр» — це команда його молодості

Доля талановитого хлопця із синьоокої Волині могла скластися по-різному, однак завжди визначальними в ній були власна наполегливість і щедра на добрих людей життєва стежка, яка привела його на факультет журналістики й не дозволила більше надовго відриватися від магістрального курсу. А одного разу — у вересні 1990 року — круто пішла вгору: уряд започаткував власне видання і призначив сорокадворічного Михайла Сороку головним редактором. Відтоді майже вісімнадцять літ вони зростали разом: газета — із двотижневика до щоденної, колектив — із п’ятиосібного до понад сотенного, редактор — з керівника середньої ланки до арбітра вищої ліги.

А з-поміж своїх захоплень Михайло Михайлович завжди виокремлював спорт і пісню: українську, глибоку, як Шацькі озера. Хоч якби довелося обирати, яка співана поезія найбільше пасує до життєвого шляху, мабуть, не заперечував би проти Пахмутовської «Команди молодості нашої». Бо завжди найбільше цінував відданість і плече колективу в усіх життєвих ситуаціях.

Очолюючи сьогодні правління Київської спілки журналістів, наш колега і старший товариш чимало допомагає представникам журналістського цеху. А ми бажаємо йому здоров’я і наснаги.«Урядовий кур’єр» — це команда його молодості, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}