Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Реформи слід прискорити

Реформи слід прискорити

ЗАВДАННЯ

Президент вимагає від Кабміну активніше впроваджувати перетворення в державі

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів прискорити виконання та поліпшити стан реалізації Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Прем’єр-міністра зобов’язано прискорити внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, підготовлених на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010—2014 роки.

Президент також доручив уряду забезпечити у проекті змін до державного бюджету на 2013 рік першочергове фінансування видатків на виконання Закону «Про екстрену медичну допомогу», насамперед з підвищення рівня оплати праці медпрацівників системи екстреної медичної допомоги, реалізації другого етапу національного проекту «Вчасна допомога» — утворення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття медичних бригад до пацієнта та поступового оновлення автопарку центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У контексті внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік» Віктор Янукович доручив забезпечити реформування сфери надання адміністративних послуг, зокрема створення центрів надання адміністративних послуг та забезпечення функціонування Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

У дорученні Президента йдеться й про необхідність розробки та внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування до суб’єктів господарювання заходів реагування у вигляді повної або часткової зупинки виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт (надання послуг) відповідно до постанови адміністративного суду.

Окрему увагу Віктор Янукович звернув на важливість вжиття дієвих заходів для поліпшення умов ведення бізнесу та забезпечення входження України у 2013 році до першої сотні держав за рейтингом Світового банку «Doing Business», повідомляє прес-служба Президента. Уряд повинен здійснити аналіз стану реалізації чинних програм міжнародної технічної та фінансової допомоги та вжити за його результатами заходів з підвищення ефективності використання такої допомоги.

Кабінет Міністрів також має удосконалити систему надання адміністративних послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів, для чого зокрема повинен забезпечити реалізацію пілотного проекту зі створення в Києві центру Державної автомобільної інспекції МВС щодо надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів.

Уряду потрібно вирішити питання підключення всіх реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державної автомобільної інспекції МВС до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, Державного реєстру обтяжень рухомого майна та щодо користування даними зазначених реєстрів на безоплатній основі. У дорученні глави держави йдеться про необхідність поліпшення матеріально-технічного та кадрового забезпечення реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державної автомобільної інспекції МВС.Реформи слід прискорити, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}