Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

День визволення під прапором любові

День визволення під прапором любові

ДАТА

У Луганську в рамках святкування 70-річчя визволення міста від німецьких загарбників відбувся свій парад Перемоги

Місто «повернулося» на кілька десятків років у минуле. Вулицями старого центру крокували учасники параду Перемоги так само, як у 1943 році солдати Червоної армії. Більшість із них були одягнені у військову форму, максимально наближену до форми солдатів того часу. Реконструкторів супроводжувала справжня раритетна бойова техніка: броньовик, гармата ЗІС-3. Приймав парад у числі керівників місцевої влади віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. На святковому концерті в рамках акції «Пошта Перемоги» гості з російського Ростова-на-Дону роздавали ветеранам копії газети «Червона Зірка» за 10 травня 1945 року, виданої наступного дня після капітуляції німецької армії.

З такими урочистостями луганчани дали старт проведенню патріотичної естафети пам’яті «Перемога в кожному з нас!», яку ініціювали на сході країни та адресували жителям усіх обласних центрів. Символом естафети, за задумом організаторів, повинен стати 76-міліметровий снаряд відомої радянської гармати ЗІС-3, знайдений на території Луганщини. Він передаватиметься по естафеті в інші міста України, щоб гільзу наповнили землею з пам’ятних місць міст України.

Молодь намагалася гідно крокувати вулицями, які пам’ятають справжніх бійців. Фото зі сторінки у Фейсбуці заступника Луганського міського голови Олександра Ткаченка

У Луганську організатори акції засипали до символічного «снаряда пам’яті» землю з Мамаєвого кургану. Вони пояснюють це тим, що Сталінградська битва символізує корінний перелом у Великій Вітчизняній війні, після якого почалося й визволення України. Після врочистих заходів у Луганську снаряд буде відправлено до Харкова, а фінішує акція в Києві, де гільзу передадуть у столичний музей Великої Вітчизняної війни.

У комуністів широкомасштабні врочистості викликали пожвавлення: вони зажадали в цей день поряд із державними прапорами вивісити червоні стяги.День визволення під прапором любові, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}