Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Техніка не повинна «гуляти»

Техніка не повинна «гуляти»

ПОЗИЦІЯ

Прем’єр наголошує, що нові лікувально-діагностичні центри мають працювати на повну потужність

Півтора року тому уряд виділив значні кошти на Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин. Було проведено ремонтні роботи та закуплено новітнє обладнання, що дає змогу на ранніх стадіях діагностувати захворювання ендокринної системи, проводити ефективну профілактику та лікування. Після реконструкції й модернізації центр відповідає найсучаснішим світовим зразкам. У цьому особисто переконався Прем’єр-міністр Микола Азаров, відвідавши цей медичний заклад.

Сучасні лікувальні заклади повинні перетворитися на локомотиви якісної медицини. Фото Oлега МAРКЕВИЧA

«Мені надзвичайно приємно, що в Україні з’явився оснащений за найсучаснішими світовими зразками центр із лікування тяжких і поширених захворювань ендокринної системи. Я на власні очі пересвідчився, що тепер маємо у Києві європейський рівень медицини для лікування таких захворювань», — сказав глава уряду.

У центрі він оглянув операційну, ознайомився з роботою відділення променевої діагностики та поспілкувався з лікарями. Микола Азаров привернув увагу до того, що за три роки в усіх регіонах країни було створено багато діагностичних центрів, обладнаних на вищому світовому рівні. Але часто вони не завантажені на повну потужність. І це неприпустимо. «У Німеччині чи Франції подібне обладнання не простоює ані години. Не дозволяють таку розкіш. І в нас те, що так важко створювалось для людей, має працювати у три зміни», — поставив вимогу Прем’єр-міністр.

Для організації такої роботи він доручив внести пропозиції щодо бюджетного фінансування сервісного обслуговування дорогої апаратури, забезпечення витратними матеріалами та постійного підвищення кваліфікації персоналу, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Також Микола Азаров висловив переконання, що найсучасніші лікувально-діагностичні центри мають виконувати місію практичного навчання, розповсюдження новітніх технологій профілактики та лікування в медичні установи всієї країни. Адже крок за кроком розвиток і обласних, і районних лікарень зробить затребуваними нові технології, знання і досвід лікарів. Так, створені за останні роки лікувально-діагностичні центри мають бути, крім іншого, локомотивами якісно нової медицини в Україні.

Крім того, Прем’єр торкнувся теми виробництва ліків та їх ціни. Зокрема, після відвідин аптечного кіоску в приміщенні центру Микола Азаров заявив: «Вітчизняні препарати за якістю нічим не поступаються закордонним аналогам, водночас коштують утричі дешевше».Техніка не повинна «гуляти», автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}