Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Буковині чиновниця «погоріла» на підробці документів

На Буковині чиновниця «погоріла» на підробці документів

Заставнівський районний суд Чернівецької області підтримав позицію прокуратури й притягнув до відповідальності за корупційне правопорушення керуючу справами Заставнівської міської ради. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.

Не маючи відповідних повноважень чиновниця незаконно видала знайомому клопотання до Заставнівського районного суду з проханням про звільнення його від адміністративної відповідальності за скоєне правопорушення та передачу матеріалів відносно нього на розгляд громадськості за місцем проживання. У той же час даний громадянин до міської ради із письмовою заявою про надання такого клопотання не звертався, і вона не розглядалася.

«У ході перевірки було встановлено, що працівниками ДАІ УМВС України в Чернівецькій області відносно нього був складений адміністративний протокол за вчинення правопорушення — перебував за кермом автомобіля у нетверезому стані, — розповіла прокурор Заставнівського району Людмила Кініщук. — З метою уникнення відповідальності та несплати штрафу, використовуючи особисте знайомство, він звернувся до чиновниці з проханням виготовити йому клопотання про передачу адміністративних матеріалів на розгляд громадськості за місцем проживання. І керуюча справами міської ради погодилася на це, що згодом й зробила: незаконно виготовила, особисто підписала та надала знайомому відповідне клопотання до районного суду. Таким чином громадянин у подальшому уник адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані».На Буковині чиновниця «погоріла» на підробці документів, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}