Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Він уявляв африканський пляж

Він уявляв африканський пляж

СЛАБКИМ НЕ ЧИТАТИ!

Так довго роздягненим не лежав під снігом ще ніхто у цілому світі

Усе виглядало так. Зима, мороз, Коломия, вкритий снігом міський Центральний парк ім. Кирила Трильовського. Молодий, спортивного вигляду чоловік поволі обвів поглядом усіх присутніх, що не спускали з нього стривожених очей (а зібралася ціла юрба закутаних у теплі шуби й куртки), і почав неспішно роздягатися, аж поки не залишився у самих капцях і плавках. Потім під зойки глядачів ліг обличчям униз на попередньо насипану кучугуру і без жодного руху і звуку дав засипати себе снігом. «Час пішов!» — почулося від столика, на якому таймер почав підклацувати секунди. Одразу кілька відеокамер намагалися взяти в кадр його обличчя — усміхнене і щасливе… Так тривало 1 годину й 20 секунд. Дехто з глядачів встиг добряче промерзнути. Потім він, живий і здоровий, казав у ті самі засніжені камери: «Увесь цей час уявляв розпечене сонцем літо…»

Житель Коломиї Олексій Гуцуляк побив попередній світовий рекорд перебування голої людини під снігом, випередивши рекордсмена з Японії аж на 20 хвилин! Тепер його прізвище у «Книзі рекордів Гіннесса», в категорії «Людина, унікальні можливості», що підтверджено відповідним сертифікатом. Окрім операторів кількох телеканалів, захоплююче видовище зафіксували члени експертної комісії, куди увійшли представники національного проекту рекордів, депутати Коломийської міськради, журналісти.Він уявляв африканський пляж, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}