Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

А білли гейтси живуть поруч…

А білли гейтси живуть поруч…

На храм науки перетворився вчора Клуб Кабінету Міністрів. Тут вшановували науковців. Не сивочолих поважних мужів, а молодих і перспективних, тих, хто в осяжному майбутньому доводитиме світу спроможність України розв’язувати проблеми будь-якого ступеня складності.

Офіційна зазвичай зала Клубу була схожа на театральну, мабуть, завдяки вдало розставленим стільцям у кілька блоків на зразок партеру. На приставних до колон столиках компактно розмістилися 70 свідоцтв Лауреатів премії Президента України для молодих учених. Кожна — в оксамитовій синій коробочці, де розмістилися палітурки диплома й золотаво-блакитний нагрудний знак.

Поруч із ними у скляних рамках —— свідоцтва про Гранти Президента для обдарованої молоді, яких Прем’єр-міністр Микола Азаров вручив 43 примірники. До слова, один із героїв дня став власником заслуженої нагороди дещо заздалегідь, через що довелося внести корективи до узгодженого сценарію, —— запізнювався на потяг.

Усіх інших, як і передбачалося урядовим протоколом, вітав Микола Азаров. Він із неабиякою приємністю відзначив той факт, що рік у рік володарів означених нагород стає дедалі більше. Та й якість запропонованих високій експертній комісії робіт невпинно зростає.

Держава визнала вас, наголосив Микола Азаров. А це означає, що таким чином для молодих науковців відкривається реальна перспектива йти далі й далі по життю з конкретною метою і конкретною роботою для вдосконалення життя наших співгромадян.А білли гейтси живуть поруч…, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}