Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сезон поважних дат

Сезон поважних дат

О. Кобилянської сезон поважних дат.

Ніхто не розкаже про чернівецький театр так захоплено, з таким знанням історії і сьогодення, як його колишній директор, заслужений працівник культури України Тадей Сулятицький, якому нещодавно виповнилося 80 років. За часи його керівництва чернівецька сцена побачила 160 нових вистав, а за активного сприяння у 70-х роках минулого століття відбулася реставрація унікального приміщення театру, що належить до найкращих архітектурних зразків Європи.

Він продовжує працювати в рідному колективі, пише літопис його творчих злетів, додаючи до своїх численних публікацій, книжок про театральне і мистецьке життя Буковини нові сторінки. Досконало знає усі моменти становлення муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської, творчі біографії усіх його акторів.

— Свій перший сезон у визволеному після війни місті, коли Чернівці остаточно приєдналися до України, театр відкрив 4 листопада 1944 року виставою «Чому не гаснуть зорі» за п’єсою О. Копиленка про взяття запорозькими козаками фортеці Кодак, — розповідає ювіляр. — Українська тематика завжди переважала в репертуарі нашого театру.

Почесне місце у статтях Тадея Сулятицького посідає заслужений артист України Андрій Піддубний, який також щойно відсвяткував ювілей — 75-річний. Актор, до речі, походить зі славної династії богатирів Піддубних. Віддавши чернівецькій сцені 50 років свого життя, Андрій Піддубний, провідний вокаліст театру, на незгасаюче захоплення публіки виконував головні ролі у виставах музичного репертуару. У його доробку майже 200 ролей.Сезон поважних дат, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}