Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Молодь України вибирає безпечний рух та гарний настрій!

Молодь України вибирає безпечний рух та гарний настрій!

Вивчення Правил дорожнього руху неповнолітніми — одне з пріоритетних направлень роботи як установ освіти, так і Державтоінспекції. Щорічно серед дітей проводиться безліч різноманітних тематичних заходів. Найпопулярніший конкурс серед учнів шкіл — конкурс команд КВН-ЮІР, де діти в гумористичній формі показують та розповідають глядачам-одноліткам, до чого може призвести нехтування вимог Правил дорожнього руху.

Навесні команди, які вибороли першість на обласних змаганнях, зустрінуться на зональних турах. Ну, а поки що «веселі та найкмітливіші» змагаються за право називатися кращою обласною командою на районних та міських змаганнях.

Наразі міській КВН ЮІР пройшов у мсті Донецьку. На сцені міського палацу творчості дітей та юнацтва дев'ять кращих команд, що визначилися під час відбіркових районних турів, представили себе журі у конкурсах «Вітання» — «Живи за правилами», показали «Музичне домашнє завдання» під назвою «Рух дозволено», активно змагалися в гуморі в конкурсі «Біатлон», який мав назву «На головній дорозі».

Під час гри вболівальники гучно підтримували своїх однокласників, скандували гасла за Правилами руху, демонстрували плакати з побажаннями перемоги улюбленій команді, хоча вдалі жарти з інших команд також віталися дружними оплесками всього залу. Лідерство трьох команд «Люди в чёрном» з 91-ої школи, «СІНЗ» зі школи № 96, «32-ая стрелковая» зі школи № 32 визначилося відразу після першого конкурсу. Юні КВНщики порадували вболівальників кмітливістю, гумористичними історіями з життя пішоходів та водіїв, несподіваними сюжетними лініями своїх постановок, а також умінням захопити грою, створити для всіх атмосферу гарного і веселого настрою.

Солодкі призи та пам'ятні дипломи отримали всі команди без винятку, відзначені були і кращі гравці КВН з безпеки руху сезону 2013 року.

За підсумками всієї перемогу отримала команда КВН-ЮІР загальноосвітньої школи № 91 Кіровського району м. Донецька, яка отримала право грати у наступному турі обласного конкурсу, який відбудеться у березні в Маріуполі, де змагатимуться ще 5 команд-переможниць з інших міст та районів області за право брати участь у фінальні грі обласного конкурсу.Молодь України вибирає безпечний рух та гарний настрій!, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}