Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ізраїль прокоментував авіаудар по Сирії

Ізраїль прокоментував авіаудар по Сирії

Міністр оборони Ізраїлю Егуд Барак прокоментував авіаудар по Сирії, завданий на початку минулого тижня. За його словами, обстріл показав, наскільки серйозно Ізраїль ставиться до загрози ввезення сирійської зброї до Лівану. За непідтвердженими даними, ціллю атаки була військова колона, що транспортувала вантаж зброї. Сирійська сторона стверджує, що під обстріл потрапив військовий науково-дослідний центр.

Журналіст Євроньюз зустрівся із заступником міністра закордонних справ Ізраїлю:

«Ізраїль має право на самооборону. Захищати населення — наш обов’язок. На жаль, регіон стає дедалі радикальнішим. Те, що було «арабською весною» може перетворитись на «ісламську зиму». Відповідальність за це великою мірою лежить на Тегерані».

Башар Ассад звинуватив Ізраїль у намаганні дестабілізувати Сирію та запевнив, що його країна готова «протистояти будь-якій агресії». Про це сирійський президент заявив на зустрічі з секретарем Ради нацбезпеки Ірану Саїдом Джалілі у неділю.Ізраїль прокоментував авіаудар по Сирії, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}