Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Високі соціальні стандарти – пріоритет держави

Високі соціальні стандарти – пріоритет держави

Заяви про те, що нібито в бюджеті поточного року немає належного фінансування соціальних зобов’язань держави, зарплат бюджетникам — безпідставні.

Перш за все варто зазначити, що незважаючи на несприятливі зовнішні умови — погіршення економічного становища у світі, а також сповільнення розвитку вітчизняної економіки, для уряду України завжди головними пріоритетами бюджетної політики залишатимуться зростання соціальних гарантій та покращення соціального захисту громадян. Отже, цьогорічним бюджетом передбачено зростання соціальних стандартів, а головне — закладені ресурси для їх належного фінансування.

У Законі України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі: з 1 січня — 1147 гривень, з 1 грудня — 1218 гривень (приріст середньорічного показника (1153 грн.) до попереднього року (1098 грн.) становитиме 5%).

Також у 2013 році на 6,5 % передбачено підвищення посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою зменшення грошового розриву між цим показником та мінімальною заробітною платою.

Таким чином, з урахуванням росту цих показників в державному бюджеті 2013 року видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери та грошове забезпечення військовослужбовців збільшено на 9,8 млрд. гривень.

На кінець 2013 року, порівняно з аналогічним періодом 2012 року, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум зростуть на 7,4%, при індексі споживчих цін 4,8%.

У бюджеті 2013 року передбачені соціальні видатки на рівні 61,5 млрд. грн. з них, зокрема:

♦ допомоги сім’ям з дітьми — 40,1 млрд. грн.;

♦ надання пільг та житлових субсидій населенню 10,3 млрд. грн.;

♦ соціальний захист чорнобильців — 2,6 млрд. грн.;

♦ стипендії — 8 млрд. гривень.

Окрім того, у поточному році запланований обсяг асигнувань Пенсійному фонду України фінансово забезпечить виконання соціальних ініціатив Президента України у сфері пенсійного забезпечення, які були запроваджені торік.

Урядом України і надалі буде проводитися поступова політика підвищення соціальних стандартів і збільшення видатків соціального характеру.Високі соціальні стандарти – пріоритет держави, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}