Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Львові шукають вибухівку в СІЗО та чекають нападу на конвой

У Львові шукають вибухівку в СІЗО та чекають нападу на конвой

У Львові невідомий повідомив міліцію про замінування СІЗО і можливий напад на конвой під час етапування ув’язнених та підсудних, передає УНІАН.

Як повідомила начальник Відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська, сьогодні, 11 січня, о 9.00, невідомий чоловік зателефонував до ГУ МВС України у Львівській області і повідомив про те, що будівля Львівського слідчого ізолятору на вулиці Городоцькій, 20 у Львові замінована і можливий напад на конвой під час етапування ув’язнених та підсудних.

«Анонім повідомив, що він випадково отримав інформацію про те, що 11 грудня з 9.00 до 15.00 можливий напад на конвой під час етапування ув’язнених та підсудних з приміщення Львівського СІЗО, а також, що будівля слідчого ізолятора замінована. За словами аноніма, він вирішив попередити правоохоронців про замінування будівлі й можливий напад на конвой», — розповіла С. Добровольська.

Вона також уточнила, що чоловік жодної іншої інформації працівникам міліції не повідомив.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, вибухотехніки, оперативно розпочато комплекс заходів щодо обстеження території СІЗО з метою виявлення можливої вибухівки.

У зв’язку з повідомленням про можливий напад на конвой, міліція посилила заходи безпеки біля приміщення СІЗО.

Так, речник Державної пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків, зазначив, що після надходження інформації від працівників міліції про можливе замінування і напад на конвой «СІЗО продовжує працювати у звичному режимі, а посилені заходи безпеки забезпечують працівники міліції».

«Сьогодні мали етапувати велику кількість ув’язнених та підсудних у суди, на проведення слідчих дій. У Львівському СІЗО щодня значний рух. Сьогодні працюємо у звичному режимі, в т. ч. возять підсудних на судові засідання», — зазначив М. Демків.У Львові шукають вибухівку в СІЗО та чекають нападу ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}