Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сучасники замість ідолів

Сучасники замість ідолів

ДУХОВНІСТЬ

Луцька міська рада прибрала з мапи останні назви вулиць, пов’язані із тоталітарним минулим

Зміна назв 27 вулиць відбулася у рамках повернення їм історичних та пов’язаних із знаними земляками назв. Натомість ліквідовані найменування, що й досі нагадували про невдалу спробу будівництва «світлого комуністичного майбутнього».

Для багатьох людей у поліському регіоні прихід «других совєтів» ще й нині пам’ятний масовою депортацією найбільш працелюбних односельчан «на білі ведмеді», розстрілом 23 червня 1941 року без вироку суду тисяч політичних противників у Луцькій тюрмі. Не забулося і десятирічне збройне протистояння тоталітарному режимові після закінчення Другої світової війни УПА, яку підтримувало місцеве населення. Не дивно, що анахронізмом в обласному центрі стали назви вулиць, названі на честь діячів комуністичного руху — Бабушкіна, Кірова, Котовського, Орджонікідзе, Свердлова, Тухачевського, Фрунзе, Щорса тощо. Які, зрозуміло, ніколи нічого спільного із прадавнім волинським містом не мали. Під «роздачу» депутатів потрапили і «буревісник революції» Максим Горький, який своїм моральним авторитетом фактично благословив будівництво Біломорканалу силами політв’язнів, Куйбишев — один із найближчих радників Йосипа Сталіна, російський письменник Радіщев, про перебування якого, як і про візити в Луцьк Лазо, Щорса, Тюленіна, Громової, Кошового і, тим паче, Олександра Невського, в багатій історії звісток не збереглося. У небуття пішли і «поетичні» «Колгоспна», «Пролетарська», «Радгоспна».Сучасники замість ідолів, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}