Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Король вальсів завітав до Ужгорода

Король вальсів завітав до Ужгорода

МУЗИЧНІ ПІДСУМКИ

Симфонічний оркестр під керуванням Вікторії Свалявчик-Цанько влаштував концерт із творів Штрауса

Такої кількості вальсів протягом двох годин у Закарпатській обласній філармонії не звучало, мабуть, від самого спорудження старовинної будівлі. Симфонічний оркестр під керуванням Вікторії Свалявчик-Цанько влаштував концерт із творів Штрауса.

— Йоганн Штраус-молодший був і залишається «королем вальсів», йому в цій царині немає рівних, — розпочала вечір мелодій славетного віденця ведуча, музикознавець Наталія Піцур. — Як майстра вальсу — безтурботного, веселого, поетичного — цього композитора не перевершив ніхто, його твори заполонили все XIX століття.

Музичні твори ілюстрували артисти. Фото автора

В Ужгороді, поряд із «Віденським», так само грайливо звучав і «Голубий Дунай», інші вальси. Одну з найефектніших композицій «Вічний рух» сучасники цілком справедливо назвали музичним жартом, адже його можна грати до нескінченності суцільним повторенням. І тому посеред гри диригент, повернувшись до публіки, пожартувала: «Може, доста?..»

У вечорі взяли участь молода випускниця Римської консерваторії, гастролююча співачка з Ужгорода Мар’яна Боднар. Вона стажується в музичній академії у Відні, бере уроки в солістки Віденської опери українки Вікторії Лук’янець. Натхненно виконав твір із келихом вина в руках заслужений артист України Петро Матій. Келих під оплески й перехилив…

Аматори «заробили» запрошення на наступний концерт

Деякі з творів ілюстрували артисти. Польку «Ковальська» супроводжував дзвінкими ударами по ковадлу ударник оркестру Олександр Дюре. А Іван Варгол, одягнений тірольцем, майстерно видував звуки з окарини (керамічної свистульки), супроводжуючи ними виконання польки «Зозуля».Король вальсів завітав до Ужгорода, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}