Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чому так повільно працює пошта?

Чому так повільно працює пошта?

А скільки днів я маю чекати на доставку листа з Росії? Якими законами або іншими нормативними актами це регулюється?

А ще мене турбує підвищення ціни на поштові марки і конверти, які відбувалися торік у невизначений термін. Хочу дізнатися, коли і як це відбувалося. Чи придатні для пересилання листів раніше придбані поштові конверти?

До всього, я не задоволена, як в Ужгороді доставляють газети та іншу пресу. Як на мене, відбувається це з відчутною затримкою. Уточніть, будь ласка, також: які ще послуги можуть надавати листоноші, які платежі можуть приймати та які товари реалізовувати?

О. БРЕЦКО, м. Ужгород Закарпатської обл.

Володимир ГУРКОВ, перший заступник гендиректора УДППЗ «Укрпошта»:

— Послуги поштового зв’язку надають об’єкти поштового зв’язку підприємства відповідно до вимог Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 05.03.2009 року за № 270 (далі — Правила), що визначають порядок надання послуг поштового зв’язку, права та обов’язки операторів поштового зв’язку і користувачів послуг поштового зв’язку та регулюють відносини між ними.

Надати інформацію щодо порядку пересилання листа з Росії, посилки, адресованої до м. Могилева-Подільського, можливо, у разі подання вами подавальних даних, а саме: номера поштового відправлення, місця та дати прийняття, прізвище, ім’я та по батькові й поштової адреси відправника та адресата.

Нормативні строки пересилання посилок між населеними пунктами різних областей України становлять: не пріоритетних — Д+6; пріоритетних — Д+5, де Д — день подання до пересилання в об’єкті поштового зв’язку.

Стосовно термінів обробки та доставки міжнародних поштових відправлень, які пересилаються з РФ в Україну, інформуємо, що загальний строк пересилання міжнародних поштових відправлень включає строк їх пересилання територією країни, де їх було подано, строк пересилання між країнами та строк пересилання в країні призначення до адресата і залежить від роботи поштових служб як країни подання поштового відправлення, так і України.

Згідно з результатами останніх контрольних перевірок, фактичний строк пересилання міжнародної простої письмової кореспонденції з РФ призначенням до України становив у середньому 12,7 дня.

Щодо підвищення рівня тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в 2011 році, то зміни відбувалися в два етапи: перший — з 20 жовтня 2011 року, другий — з 1 січня 2012 року.

Незалежно від зміни тарифів всі об’єкти поштового зв’язку забезпечуються поштовими марками різних номіналів у достатній кількості.

Раніше придбані марковані поштові конверти з номіналом марок до 2,00 грн придатні для пересилання письмової кореспонденції. При цьому загальна номінальна вартість поштових марок повинна відповідати встановленому тарифу на пересилання письмової кореспонденції.

Щодо роботи відділень поштового зв’язку в Ужгороді, то доставку поштових відправлень та періодичних друкованих видань здійснюють листоноші в день їх надходження до відділень поштового зв’язку.Чому так повільно працює пошта?, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}