Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У відносинах з ЄС є динаміка

У відносинах з ЄС  є  динаміка

Відбулася телефонна розмова Прем’єр-міністра Миколи Азарова з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом. Глава уряду привітав співрозмовника з днем народження, Різдвом та Новим роком.

Він також зазначив, що з великим задоволенням спостерігав церемонію вручення Нобелівської премії миру Європейському Союзу і щиро привітав співрозмовника з такою визначною подією.

Микола Азаров зауважив, що 2012 рік завершується прогресом і гарною динамікою у відносинах між Європейським Союзом і Україною. Наша держава, безумовно, підтримує відвертий змістовний діалог і вітає кроки на його розвиток і поглиблення, а саме проведення у лютому саміту Україна —ЄС, у червні — Ради співробітництва Україна — ЄС, а також майбутню спільну роботу в листопаді у рамках співпраці з іншими країнами під час саміту «Східного партнерства».У відносинах з ЄС є динаміка, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}