Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сніг перевірив будівлі на міцність…

Сніг перевірив будівлі на міцність…

Як інформує прес-служба МНС у Черкаській області, після сильного снігопаду в Монастирищенській загальноосвітній школі-інтернаті завалилася шиферна покрівля. Жертв і постраждалих немає, 111 учнів відселили за місцем проживання. Внаслідок завалення пошкоджена труба індивідуальної котельні, теплопостачання будівлі тимчасово припинено.

На місті події працювала оперативна група територіального управління МНС. Оперативний штаб з ліквідації наслідків події вживає заходів для усунення аварійної ситуації.

Негода стала причиною руйнування Зюбриського будинку культури в цьому самому районі, яке сталося кілька днів тому. Не витримавши ваги мокрого снігу, обвалився фронтон будівлі, завалився дах. Виявивши пошкодження, селяни за два дні відремонтували приміщення. Кошти на відновлення осередку культури села надав виконавчий директор ТОВ «Вікторія» Микола Сиротюк.Сніг перевірив будівлі на міцність…, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}