Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україні тарифи на мобільний зв’язок подешевшають на 20-25 відсотків

В Україні тарифи на мобільний зв’язок подешевшають на 20-25 відсотків

Антимонопольний комітет України досягнув домовленості з найбільшими мобільними операторами в країні — компаніями «Київстар» і МТС — щодо зниження тарифів як на внутрішні розмови, так і на роумінг.

Про це повідомив на прес-конференції перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

«Принципова позиція комітету призвела до того, що компанії, усвідомлюючи масштабність фінансової відповідальності, вийшли на відповідний рівень лояльності та співпраці з комітетом. Завдяки цій взаємодії були виявлені реальні резерви подальшого зниження тарифів», — сказав Кузьмін, уточнивши, що рекомендації щодо внутрішніх тарифів оператори мають виконати впродовж десяти днів, щодо роумінгу — впродовж 30.

За словами посадовця, тарифи мобільних операторів знизяться на 20-25%, при цьому економічний ефект становитиме 1 мільярд гривень.

Водночас Кузьмін наголосив, що антимонопольне розслідування на ринку мобільного зв'язку перебуває на завершальному етапі, і комітет вимагатиме подальшого зниження тарифів.

Як повідомлялося, АМКУ з початку грудня вивчає питання тарифів «Київстару» та «МТС Україна». У червні комітет рекомендував операторам знизити тарифи до економічно обгрунтованих.В Україні тарифи на мобільний зв’язок подешевшають ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы