Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Каталонії перемогли націоналісти

У Каталонії перемогли націоналісти

Ганна РОМАШКО для «Урядового кур’єра»

ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ. Виборці в іспанській Каталонії підтримали націоналістичні сили, але покарали регіонального лідера, який оголосив дочасні вибори. Правляча правоцентристська партія глави місцевого уряду Артура Маса хоч і залишилася найбільшою в каталонському парламенті, отримавши 50 зі 135 місць, та це на 12 менше, ніж було, і недостатньо, аби самотужки сформувати більшість.

Чинний глава автономії на північному сході Іспанії Артур Мас оголосив дочасні вибори після суперечки з центральним урядом у Мадриді щодо фінансування. У свою чергу іспанський уряд звинуватив посадовця в експлуатації економічної кризи, твердячи, що каталонські націоналісти шукають виправдань після того, як витратили майже всі гроші.

Артур Мас зазначає, що багатий та впливовий північно-східний регіон Іспанії, населення якого становить 7,5 мільйона людей, а обсяг ВВП — п’яту частину від загального, отримує замало коштів від центрального уряду. Його націоналістична коаліція доводить, що Каталонії було б значно ліпше як члену Європейського Союзу, а не як регіону Іспанії.У Каталонії перемогли націоналісти, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}