Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кінець лугансько-львівського тандему

Кінець лугансько-львівського тандему

У Луганській області СБУ припинила функціонування каналу контрабандного вивозу цінностей із Польщі в Україну, який організували жителі Львівської та Луганської областей.

Контрабандний тандем мав намір незаконно ввезти в Україну колекцію з 156 монет. Її вартість — понад десять тисяч євро. Як повідомляє співробітник прес-служби Управління СБУ в Луганській області Марина Акулова, протизаконна схема діяльності зловмисників складалася з кількох етапів: організатор, 44-річний луганчанин скуповував на закордонних аукціонах предмети нумізматики й фалеристики, після чого його спільник, 32-річний житель Львівської області на власному автомобілі переправляв придбані цінності на територію України із приховуванням від митного контролю. У подальшому ці предмети реалізовували як українським колекціонерам, так і іноземним, яким їх переправляли шляхом прихованого розміщення в поштових відправленнях.

Однак під час проходження митного контролю в пункті пропуску «Шегині» митного поста «Мостиська» Львівської митниці один із зловмисників був затриманий співробітниками СБУ. У його особистих речах оперативники виявили колекцію із 156 старовинних монет, яку львів’янин мав намір незаконно ввезти на українську територію.

Згідно з висновками експерта Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи, монети виготовлені з дорогоцінних металів — золота та срібла, 29 із них датовані ХІ століттям і є культурними цінностями, що мають історичне і наукове значення.

За даними митних органів, за останні роки ввіз предметів культури помітно збільшився. Антикварні вироби і предмети колекціонування, куплені в Європі, у нас можна продати в кілька разів дорожче. Особливо прибутковою ця справа стає, якщо везти товар через кордон контрабандою, не оплачуючи 44% мита.Кінець лугансько-львівського тандему, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}