Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Японці створили гігантського робота за мільйон доларів

Японці створили гігантського робота за мільйон доларів

У Японії презентували величезного робота, яким можна управляти зсередини. Він важить чотири тони і ніби справді зійшов з кіноекранів. Однак цього разу він — не плід уяви режисерів, а спільне творіння японського митця Коґоро Курата та інженера роботів Ватару Йошізакі. Два з половиною роки — і дитяча мрія управляти роботом втілилась в життя.

Управління роботом з кабіни пілота відбувається через сенсорний екран або через спеціальні рукавиці. Управління з відстані не дуже зручне, але можливе за допомогою мобільних приладів на базі операційної системи IPhone або Android.

Гігантський робот коштує більше одного мільйона доларів. Ціна не заважає популярності винаходу, вже надійшли тисячі замовлень від потенційних покупців. Дизайнери кажуть, що робот-гігант — створіння мирне, однак за додаткові гроші його можна обладнати кулеметом. Змінити можна також дизайн кабіни пілота та колір самого робота.Японці створили гігантського робота за мільйон доларів, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}