Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Лише за декілька днів ДАІ Закарпаття виявила 23 незаконно переобладнаних транспортних засобів

Лише за декілька днів ДАІ Закарпаття виявила 23 незаконно переобладнаних транспортних засобів

Наразі в Україні триває операція з виявлення транспортних засобів, переобладнаних з порушенням правил. Аналіз скоєння дорожньо-транспортних пригод показує, що більшість дорожньо-транспортних пригод за участю таких транспортних засобів, мають тяжкі наслідки, адже у них, як правило, порушені більшість вимог технічних норм експлуатації.

З початку операції працівниками ДАІ Закарпаття було виявлено більше 20 транспортних засобів переобладнаних шляхом встановлення додаткових місць для сидіння з суттєвими порушеннями відповідних норм та стандартів. Бажаючи побільше підзаробити, водії рідко задумуються над тим, що наражають своїх пасажирів на серйозну небезпеку.

Так, у місті Хуст підприємець перевозив 10 пасажирів у легковому авто (мінівені), хоча технічні характеристики цього авто дозволяють перевозити лише п’ятеро людей. Мешканець Тячівського району самостійно переобладнавши вантажний автобус на пасажирський та встановивши 18 (!) місць для сидіння замість дозволених восьми, прямував з пасажирами до Російської Федерації, коли був зупинений працівниками Державтоінспекції. Звісно поїздку було перервано, а транспортний засіб (у відповідності до ст. 265-2 кодексу України про адміністративні правопорушення) затримано на штрафмайданчик.

ДАІ Закарпатської області)Лише за декілька днів ДАІ Закарпаття виявила 23 незаконно ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}