Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Висновок ДАІ: тест на знання ПДР ужгородські водії здали!

Висновок ДАІ: тест на знання ПДР ужгородські водії здали!

Сьогодні впродовж двох годин водії міста Ужгорода мали змогу пройти своєрідний тест на знання Правил дорожнього руху у частині забезпечення безперешкодного проїзду автомобілям з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Із сотень авто, які миттєво надавали перевагу автомобілю «швидкої допомоги» лише троє водіїв не відреагували на синій маячок.

Проте, зі слів водія «швидкої» так у місті буває не завжди, досить часто водії ігнорують автомобілі невідкладної допомоги, і лише сьогодні розуміючи, що за ненадання переваги в русі відразу наступить адміністративне покарання (адже за «швидкою» рухалися автомобілі ДПС ДАІ), проявляли дисциплінованість. Та факт залишається фактом: якщо щодня ужгородські водії будуть поводитися на дорозі так само як сьогодні — кожен потребуючий медичної допомоги зможе отримати її вчасно.

Профілактичні заходи «Увага! Спецсигнал!» продовжуються. Службові автомобілі ДПС ДАІ та оперативних служб вирушають у інші райони Закарпатської області.Висновок ДАІ: тест на знання ПДР ужгородські водії ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}