Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Школярів навчатимуть ековолонтери

Школярів навчатимуть ековолонтери

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища потрібно виховувати змалку. І хоч у школах і вчать відповідально ставитися до довкілля, однак київські посадовці вирішили підсилити роботу з екологічного виховання.

У комунальному підприємстві «Київкомунсервіс» відкрили школу екологічних волонтерів. Вони під керівництвом тренерів упродовж усього навчального року працюватимуть у навчальних закладах столиці.

Директор КП «Київкомунсервіс» Сергій Мельник сподівається, що започаткована школа волонтерів, залучаючи до справи екологічного виховання дедалі більше небайдужої молоді, буде успішною та ефективною.

— Це комплексний підхід до формування екологічно свідомої поведінки у підростаючих киян, який став можливим завдяки об’єднанню зусиль нашого підприємства та всіх небайдужих громадських організацій, державних і наукових закладів, — зауважив Сергій Мельник.

Комунальники та екологи вже не перший рік працюють у навчальних закладах столиці, виховуючи дбайливе ставлення до довкілля. Так, інформаційна кампанія з упровадження системи роздільного збору побутових відходів, яка триває вже другий рік, нині реалізовується в ширшому масштабі. Як повідомила прес-служба КМДА, заплановані заходи будуть спрямовані не тільки на розв’язання суто проблем із відходами, а й на проблематику енергоощадливості, зміни клімату, охорону і збереження біоресурсів тощо.Школярів навчатимуть ековолонтери, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}