Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Приніс відро води — одержуй орден!

Приніс відро води — одержуй орден!

Телефонував один діяч районного масштабу. «Пропоную вам хорошу тему для публікації, — сказав. — Минулої суботи ми із заступником зібралися та й поїхали в одне сільце. Там живе самотня бабуся. Ми їй дров нарубали, води наносили... Я і фото надішлю». «Оце так «подвиг»! — подумала. — Цікаво, у тому селі одна така недужа бабуся? А як же ті, що в інших населених пунктах живуть?»

Посадовець, до речі, мав достатньо повноважень, щоб охопити реальною турботою чимало стареньких. А обрав одну — для піару. Пам’ятаєте, як у Кобзаря: «А я в попа обідала, — сирітка сказала». А тут самотня жінка, теж можна сказати, сиротина. Тож коли сусідки хвалитимуться: «А мені діти нові чоботи купили», «А мої міських гостинців торбу притягнули», облагодіяна бабця має усі підстави похвалитися: «А от мені САМ відро води витягнув! Я її п’ю по ложці в день — замість святої!»

Що прикро — піариться таким чином багато діячів. Та більшість тих самих слуг народу! Люблять вони нас із вами, шанують, догодити стараються. Як не на ділі, то хоча б на словах. Бо на практиці не завжди вдається — нас же он стільки багато, а їх — жменька. Та й бажання справжнього у них, що не кажіть, а до таких справ щось не дуже… А з іншого боку, якби кожному з них зарплатню видавали не з державного бюджету, а в конкретній сільраді (може навіть передаючи цей почесний обов’язок по естафеті), їй-бо, більше толку було б. Отак наприкінці кожного місяця — розгляд звіту: «Що ти, шановний, за чотири тижні зробив?» Якщо відпочивав за свій народ на Багамах — штраф. Якщо написав розумний закон, який допоможе ліквідувати левову частку бюрократичних заморок, від яких так потерпають громадяни, — премія. А що, це було б справедливо. Якщо займався виключно примноженням власного бізнесу — арештувати всі рахунки, і до наступного звіту мусиш на мінімальну зарплату прожити. Теж справедливо, чи не так?

Такий самий аналітичний принцип не завадив би й перед виборами: заслужив обиратися по новому колу чи ні. Тільки як же тих велеречивих добродіїв на слові спіймати? Зберігати папірці з передвиборними програмами? Та вони не пролежать стільки — хтось цигарку скрутить, хтось у печі розтопить чи палайку на городі, а там ще й миші допоможуть.

Треба сказати, що жителям Чернігівщини у цьому плані пощастило. Одна з громадських організацій упорядкувала і видала збірник передвиборних обіцянок. Нарешті хоч хтось здогадався, хіба не молодець?! Не важко спрогнозувати, що цей бестселер дуже швидко стане раритетом. Адже тепер можна конкретно апелювати: «Пане Ікс, ви так переконливо обіцяли дорогу між селами Дрімайлівка і Дригайлівка побудувати. Що скажете? Продовжуєте обіцяти і далі? А підвищити втричі зарплату, перед тим надавши всім бажаючим робочі місця? Все ще обіцяєте? А не менш шановний пан Ігрек уже відродив українські села? Відкрив заводи і фабрики? А кожному пенсіонеру по мішку з великою пенсією видав? Ні?! Тоді вибачайте, ми вас більше не оберемо».Приніс відро води — одержуй орден!, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}