Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На уколи — з іграшковим ведмедиком

На уколи — з іграшковим ведмедиком

Досвід хірургів, помножений на сучасні технології, рятуватиме маленьких пацієнтів нового хірургічного центру в Чернівцях.

— Хай у цьому медичному закладі буде якомога менше пацієнтів. Хай наші діти приходять сюди тільки на обстеження, — висловив загальне бажання чернівчан секретар міськради Віталій Михайлішин на відкритті нового хірургічного корпусу міської клінічної дитячої лікарні. — Впевнений, ця добра справа, яку ми втілили спільними зусиллями, зробить наше місто ще кращим, бо врятує не одне життя.

У просторих світлих палатах на кожному ліжечку дітей чекають плюшеві кумедні іграшки, щоб принести їм розраду у важку хвилину. Лікарняні палати потроху заповнюються. Вже проведено перші операції.

— Протягом року в нас лікують 8,5 тисячі маленьких пацієнтів, проводять понад 2,7 тисячі хірургічних операцій, — розповідає головний лікар Чернівецької міської дитячої лікарні Сергій Сторожук. — У нас працюють чудові фахівці, які підвищували свою кваліфікацію в провідних клініках світу. Проте хоч би яким досвідченим і вправним був хірург, він повинен мати у своєму розпорядженні сучасне обладнання та інструментарій. Адже цей результат вимірюється найдорожчим, що маємо, — життям і здоров’ям наших діточок. Тому ми так чекали на цей корпус, у якому, по суті, буде центр дитячої хірургічної допомоги краю, оснащений за останнім словом медичних технологій...

Він розрахований на 150 ліжок, тут є хірургічне, травматологічне відділення, анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, окреме — для новонароджених, а також діагностичні кабінети, аудиторії клінічних кафедр Буковинського медичного університету.

Рішення про реконструкцію лікарні та будівництво нового хірургічного корпусу прийняли ще 2004-го. За рік виготовили проектно-кошторисну документацію, і 2008-го поряд зі столітньою лікарняною будовою постав багатоповерховий корпус із приміщенням для майбутнього дитячого травмпункту і термобоксом для прийняття реанімобілів з новонародженими та по?страждалими з політравмами. Але проводити роботи далі забракло коштів. Торік будівництво відновили (загалом на нього витрачено 47 млн грн). На придбання медичного обладнання виділено 4,9 млн грн з місцевого бюджету та 6,4 млн грн у рамках угоди між Чернівецькою облдержадміністрацією та Міністерством енергетики і вугільної промисловості. Благодійних внесків надійшло на суму 980 тис грн.На уколи — з іграшковим ведмедиком, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}