Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Президент Європарламенту закликає США до вільної торгівлі з ЄС

Президент Європарламенту закликає США до вільної торгівлі з ЄС

Президент Європарламенту Мартін Шульц скористався візитом до Вашингтона, щоб закликати американців до вільної торгівлі між ЄС та США. У своїй промові на виході з Білого дому Шульц заявив журналістам, що така угода сприятиме зміцненню економіки, яка потерпає від кризи по обидва боки Атлантики.

«Я був радий почути, що віце-президент Байден та президент Обама мають намір прискорити з боку американської сторони необхідні кроки, щоб рухатись вперед і розпочати з Європейським Союзом перемовини щодо угоди про вільну торгівлю».

На своїй лекції у Вашингтонському університеті Мартін Шульц нагадав, що Сполучені Штати та Європейський Союз на сьогодні є найбільшими один для одного інвесторами та комерційними партнерами.

«Трансатлантична економічна угода стала б фундаментальною справою під час другого президентського терміну Барака Обами. Це була б значна угода, яка б мала навіть важливіше значення, ніж угода про партнерство тихоокеанських країн», — вважає аналітик.Президент Європарламенту закликає США до вільної торгівлі ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}