Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

З музею Роттердама злодії вкрали картини Моне і Пікассо

З музею Роттердама злодії вкрали картини Моне і Пікассо

У ніч на 16 жовтня з роттердамського музею Kunsthal вкрали сім картин.

Зокрема, викрадено картину Пабло Пікассо «Голова Арлекіна», дві роботи Клода Моне — «Міст Ватерлоо» і «Міст Чарінг-Крос», а також картину Анрі Матісса «Дівчинка, що читає», повідомляє AFP.

Крім того, було викрадено роботу британського художника Люсьєна Фрейда «Жінка із закритими очима», картину Поля Гогена «Жінка перед відкритим вікном» і «Автопортрет» голландського живописця кінця XIX століття Мейєра де Хаана.

Точна вартість украдених творів мистецтва не повідомляється, однак раніше вже зазначалося, що всі картини мають виняткову цінність.

За даними поліції, пограбування, яке було добре сплановане, сталося о третій годині ранку за місцевим часом. У музеї спрацювала сигналізація, однак коли співробітники охоронної служби і поліцейські прибули на місце злочину, грабіжники вже встигли втекти.

Крадіжка у Роттердамському музеї відноситься до найбільших, скоєних за останні кілька років. Останнє таке резонансне пограбування сталося у січні 2012 року, коли з Національної художньої галереї в Афінах винесли картину Пікассо і полотно Піта Мондріаана.З музею Роттердама злодії вкрали картини Моне і Пікассо, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}