Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Місія МВФ перенесла свій приїзд до України

Місія МВФ перенесла свій приїзд до України

Місія Міжнародного валютного фонду приїде до України не в грудні, а в січні. Про це повідомляє київський офіс МВФ із посиланням на заяву постійного представника фонду в Україні Макса Альєра.

«На прохання влади України місію МВФ...буде перенесено на другу половину січня. Влада України зазначила, що це дасть змогу залучити до участі новий Кабінет Міністрів, що прийде на зміну колишнім міністрам», — мовиться в повідомленні.

Раніше місія МВФ планувала відвідати Україну з 7 до 17 грудня.

Як повідомляє Радіо Свобода, у 2010 році МВФ вирішив відновити співпрацю з Україною за новою програмою stand-by на понад 15 мільярдів доларів. За даними Нацбанку, держава змогла отримати два транші на загальну суму 3,4 мільярда доларів. Та з весни 2011 року ця програма була заморожена на етапі другого перегляду. Україна вже понад рік намагається переконати МВФ виключити питання субсидування цін на природний газ для населення до завершення газових переговорів з Росією.Місія МВФ перенесла свій приїзд до України, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}