Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

День відкритих дверей в ДАІ Харківщини

День відкритих дверей в ДАІ Харківщини

Працівники ДАІ Харківщини постійно проводять профілактичну роботу серед юних учасників дорожнього руху спрямовану на формування у них свідомого ставлення до необхідності неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Щоб застерегти дітей та підлітків від нещасних випадків на автодорогах, Державтоінспекцією проводяться уроки безпеки дорожнього руху, конкурси та вікторини на краще знання Правил дорожнього руху, й не тільки в навчальних закладах. Однак такі заходи ДАІ проводить не тільки для найменьших учасників дорожнього руху, а й для підлітків і дорослих.

Нещодавно до Управління Державтоінспекції ГУМВС України в Харківській області завітали інспектори кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Харківській області зі своїми підопічними — підлітками, які перебувають на обліку в Московському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Екскурсія почалася з ознайомлення гостей з історією Державтоінспекції Харківської області в музеї, що створений силами співробітників та ветеранів Державтоінспекції у 80-х роках минулого століття. Після цього гості оглянули дитяче автомістечко, на території якого співробітниками ДАІ проводяться заняття щодо практичного відпрацювання знань Правил дорожнього руху.

Велике захоплення викликав огляд раритетних транспортних засобів Управління Державтоінспекції Харківської області, а також сучасного патрульного автомототранспорту. А для того, щоб ознайомитися з буднями служби ДАІ, було проведено екскурсію до чергової частини роти дорожньо-патрульної служби ДАІ ГУМВС України в Харківській області.

Державтоінспекцією Харківської області такі заходи здійснюються постійно і мають позитивні результати у формуванні навичок безпечної поведінки на автошляхах та недопущення порушень Правил дорожнього руху.

ДАІ Харківської області)День відкритих дверей в ДАІ Харківщини, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 17. Отзывов пользователей: 12.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}