Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щоб накрити підпільний горілчаний цех податківцям довелось працевлаштуватись у супермаркет

Щоб накрити підпільний горілчаний цех податківцям довелось працевлаштуватись у супермаркет

У Сумських супермаркетах торгують горілкою невідомого походження. Податківці вилучили рекордну, як для цього року, партію спирту та контрафактної горілки на понад 3 мільйони гривень, передає ТСН.

За дивним збігом — фальсифікат стояв на полицях магазинів однієї мережі. Аби викрити усю схему та вийти на постачальника, оперативникам податкової довелося піти працювати у супермаркет. В одному з гуртових складів вони знайшли майже 50 тонн спирту, а на іншому складі виявили 80 тисяч пляшок горілки з акцизними марками, що містили ознаки підробки.

«Наші фахівці підрахували: сплата акцизного податку, зокрема, скоротилася на 1 мільйон гривень у порівнянні з минулими податковими періодами. Крім того, не сплачено інші податки при реалізації алкогольних виробів, зокрема ПДВ. Наразі усі збитки підраховують фахівці податкової служби», — повідомили прес-секретар управління податкової міліції ДПС Сумщини» Наталія Шаповал.Щоб накрити підпільний горілчаний цех податківцям довелось ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы