Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДАІ Полтавщини навчає дітей та молодь Правилам дорожнього руху

ДАІ Полтавщини навчає дітей та молодь Правилам дорожнього руху

В ході проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху на території області з 12 по 18 листопада працівники ДАІ не тільки проводять профілактичні заходи з учасниками дорожнього руху, а також з вихованцями загальноосвітніх навчальних закладів, студентами профтехучилищ та університетів.

Так учора, 13 листопада інспектор управління ДАІ УМВС України в Полтавській області Сергій Антоненко зустрівся зі студентами факультету технологій та дизайну, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Під час проведення лекції правоохоронець звернув увагу студентів на безумовному дотримання ними Правил дорожнього руху, зауваживши, що керуючи автомототранспортом обов’язково мати посвідчення водія, навики керування й бути взаємоввічливими. На завершення виступу для студентів було продемонстровано відеоролик з наслідками недотримання правил дорожнього руху. Після перегляду Сергій Антоненко дав вичерпні відповіді на запитання студентів.

Цього ж дня інспектор відділу ДАІ Полтавського міського управління Олег Матвієнко провів тематичну бесіду зі студентами профтехучилища №31 міста Полтави. Бесіда пройшла жваво, адже студентів цікавила інформація що стосується реєстрації мототранспортних засобів, де можна пройти навчання на відповідні категорії та отримати посвідчення водія. На ці та інші запитання Олег Матвієнко давав відповіді студентам. Останнім інспектор ДАІ не рекомендував під час погіршення погодних умов здійснювати поїздки на мототранспортних засобах, при чому не маючи ні навиків керування, ні посвідчень водія. По закінченню зібрання автоінспектор наголосив, що тільки від самих себе залежить безпека на дорозі.

До кременчуцької малечі, цього дня теж завітали гості — Володимир Кравченко інспектор відділу ДАІ Кременчуцького міського управління. Адже найменші учасники дорожнього руху потребують особливої уваги.

Інспектор ДАІ в ігровій формі для дітей розказав сигнали світлофора та Правила пішоходів. Діти з цікавістю слухали поради працівника міліції, та іще з більшою цікавістю спілкували з інспектором.

На закінчення зустрічі набуті знання закріпили на спеціально обладнаному куточку з Безпеки дорожнього руху, де вже діти розповідали інспекторові, що запам’ятали.

Керівництво школи, дякує за зустріч та зазначає, що такі зустрічі дають позитивні результати, діти про Правила дорожнього руху говорять зі своїми однолітками і вивчене застосовують на практиці.

А працівники відділення ДАІ Зінківського райвідділу міліції проводили профілактику серед дітей-пішоходів, особливо біля тих навчальних закладів, які розташовані поблизу проїзних частин.

Начальник ВДАІ Зінківського райвідділу міліції Сергій Окара при спілкуванні з дітьми звертав увагу дітей, що не слід гратися поблизу проїзних частин, перебігати вулиці поза пішохідними переходами, і особливо рухатися по дорогах у темну пору доби.

На згадку дітям подарували тематичні блокноти та канцелярські приладдя, у свою чергу діти обіцяли начальнику районної ДАІ, що будуть дотримуватися Правил дорожнього руху і навчати дорожньої азбуки менших за себе.

ДАІ Полтавської області)ДАІ Полтавщини навчає дітей та молодь Правилам дорожнього ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}