Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд затвердив перелік завдань Національної програми інформатизації на 2012 рік

Уряд затвердив перелік завдань Національної програми інформатизації на 2012 рік

17 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 813-р «Про затвердження переліку завдань (проектів) Національної програми інформатизації на 2012 рік, їх державних замовників та обсягів фінансування», розробником якого є Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації.

Національна програма інформатизації є комплексом взаємопов’язаних окремих завдань (проектів) інформатизації, спрямованих на реалізацію державної політики та пріоритетних напрямів створення сучасної інформаційної інфраструктури країни.

Відповідно до вимог пункту 7 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації до прийнятого нормативно-правового акта включені завдання (проекти) інформатизації, які заплановані до виконання (виконуються) за окремими бюджетними програмами органів державної влади. Зазначена інформація була отримана від органів державної влади на виконання доручення Прем’єр-міністра України М. Азарова від 22.10.2011 № 20500/18/1-11.

Згідно з прийнятим урядовим документом, серед основних заходів з інформатизації, запланованих органами державної влади на 2012 рік, зокрема, закупівля послуг з розробки, модернізації, технічної підтримки програмного забезпечення, придбання ліцензійного програмного забезпечення та ліцензій, створення та підтримка системи електронного документообігу та електронного цифрового підпису, створення, модернізація та підтримка в актуальному стані баз даних, веб-сайтів/порталів, реєстрів, кадастрів, ресурсів геоінформаційних систем.

Прийняття розпорядження сприятиме реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні, створенню умов для соціально-економічного розвитку держави, її інтеграції у світове співтовариство.Уряд затвердив перелік завдань Національної програми ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}