Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Журналістів запрошують пройти акредитацію в нову Раду

Журналістів запрошують пройти акредитацію в нову Раду

Прес-служба Апарату Верховної Ради з 1 листопада проводить акредитацію працівників ЗМІ на строк повноважень парламенту сьомого скликання.

Про це повідомила прес-служба ВР.

«З 1 листопада 2012 року прес-служба Апарату Верховної Ради України проводитиме акредитацію журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України на строк повноважень Верховної Ради України сьомого скликання. Згідно з Положенням про порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України, прес-службою видаватимуться індивідуальні акредитаційні картки», — йдеться у повідомленні.

Акредитаційні картки видаються журналістам і технічним працівникам особисто із зазначенням про це в журналі реєстрації акредитаційних документів прес-служби. Водночас отримати картки може уповноважена ЗМІ особа на підставі довіреності, оформленої на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи) і завіреної печаткою.

Картки видаватимуться з 30 листопада по 14 грудня 2012 року за адресою: вул. Садова, 3-А, кімната №1010.

У прес-службі нагадали, що ложа преси розрахована на 74 стаціонарних місця і закликала ЗМІ максимально зважено підійти до визначення кількості журналістів, які висвітлюватимуть діяльність парламенту.Журналістів запрошують пройти акредитацію в нову Раду, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}