Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи може нежонатий чоловік усиновити дитину?

Чи може  нежонатий чоловік усиновити дитину?

ПРЯМА ЛІНІЯ «УК»

У редакційному анонсі темою прямої телефонної лінії з начальником управління організації усиновлення департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики Ольгою ОЛІФЕР було «Усиновлення дітей. За яких умов українці й іноземні громадяни мають право взяти дитину в сім’ю? Що таке перебування дитини під опікою? Інтернат чи дитячий будинок сімейного типу?» Однак у багатьох наших читачів виникало безліч особистих запитань, на які вони отримували кваліфіковану відповідь від фахівця. Приміром, одне із них звучало так:

Микола, Вінницька обл.:

— Якщо вітчизняне законодавство дозволяє нежонатому чоловікові всиновити дитину, то хотів би знати: що для цього потрібно?

Ольга ОЛІФЕР:

— Заборони в усиновленні українськими чоловіками дітей нема, а ось іноземці-одинаки такого права не мають. У нас в Україні є вже чоловіки, які всиновили хлопчиків. Пригадалися недавні приклади. Приміром, такий випадок був зареєстрований у Києві, другий — в одній з областей. В обох чоловіків є матері, які проживають з усиновителями, тобто у хлопчиків з’явилися названі бабусі, які їх виховують. За віком один усиновлений дошколярик, другий — школяр. Додам, що, згідно з чинним законодавством, усиновителі не повинні бути молодші 21 року.Чи може нежонатий чоловік усиновити дитину?, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}