Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ допомогли хлопчику, що загубився

Працівники ДАІ допомогли  хлопчику, що загубився

Завдяки спостережливості інспекторів ДАІ Мар’їнського райвідділу міліції, майора міліції Віталія Курносова та прапорщика міліції Олега Колесникова, 8-річна дитина залишилася цілою та неушкодженою.

Хлопчина був виявлений вночі на одній із автозаправних станцій, поблизу якої правоохоронці здійснювали нагляд за дорожнім рухом. Автоінспекторів стурбувало, що дитина одна знаходиться без супроводу дорослих, і її доставили в районний відділ міліції.

Дитя не плакало, було охайно одягнене. На контакт хлопчик ішов легко, хоча погано розмовляв, своє прізвище, ім'я батьків, а також домашню адресу назвати не міг. Дізнатися вдалося лише те, що його звуть Женя і йому вісім років.

Розіславши орієнтування і зробивши фото дитини, міліціонери обійшли прилеглу до заправки територію і опитали багатьох перехожих. Але знайти батьків так і не вдалося.

Вранці наступного дня горе-мати звернулася на спецлінію «102» м. Донецька, повідомивши про зникнення сина.

Як розповіла оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Мар’їнського райвідділу міліції Яна Вовна, матір’ю зниклого хлопчика виявилася 43-річна непрацююча мешканка м. Донецька. Близько 20-ї години вечора, вона зі своїм приятелем, приїхала розважитися в кафе, розташованому в Петровському районі. Споживши спиртне, жінка пішла розплатитися за замовлення, а коли повернулася від каси, то сина і приятеля нібито не виявила. І як вона завіряє, до ранку своїми силами намагалася знайти свою дитину.

Надалі з'ясувалося, що хлопчик, який є інвалідом дитинства, хворіє на епілепсію, дійсно з чоловіком покинули кафе і сіли в маршрутне таксі, з якого дитя зійшло в м. Мар’їнка, а друг мами опинився в м. Красногорівка. Як таке могло статися, чоловік пояснити не може.

Відносно жінки складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУАП (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей). Санкція передбачає попередження, або накладення штрафу від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Працівники ДАІ допомогли хлопчику, що загубився, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}