Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Банк у «панчосі» чи «панчоха» у банку?

Банк у «панчосі» чи «панчоха» у банку?

Завжди в одних і тих самих штанях, сорочці, засмальцьованій куфайці, він жив самотиною у віддаленій хатині. До магазину ходив зрідка, казав, що мала пенсія, тож «налягав» виключно на город і підсобне господарство. Яким же було здивування сусідів, коли діда не стало і його взялися готувати до вічної дороги. Під матрацом, у стрісі, на горищі знайшлися колись тугенькі пачки радянських карбованців, побиті цвіллю і міллю, обгризені мишами й пацюками, — словом, у такому стані, що жодна тодішня каса Ощадного банку не взялася «реанімувати» дідову валюту.

Такі скнари, переконаний, були в багатьох селах, не перевилися вони й нині. Згадав про це, адже цього року Україна вперше долучилася до відзначення Всесвітнього дня заощаджень, який традиційно припадає на 31 жовтня. Саме цієї пори 1924 року в Мілані пройшов перший міжнародний конгрес ощадних кас, що зібрав представників 29 країн. За майже 90 років до банківського гурту приєдналися десятки нових країн. Ідея логічна і правильна. Адже будь-яка держава дбає про фінансовий добробут, поєднання власних економічних інтересів з інтересами населення. Іншими словами, всіляко стимулює людей відмовлятися від так званої «панчохи» (стріхи, напірника, горища) й користуватися послугами банків. Бо ніхто й ніколи не скасує «чорний» день. Тож нині на кожному кроці пересічного жителя гукають-запрошують, а що вже обіцяють…

Банкіри максимально щедрі, коли змальовують перспективу — аби лише несли вкладники свої кревні й клали на такий зручний, вигідний і конче потрібний усім депозит. Зрештою, здебільшого банки відповідально ставляться до своїх фінансових зобов’язань, що робить їм честь. Але ж більшість — ще не всі. І коли вкладник обпечеться раз, студитиме холодне все життя.

…Кілька років тому до корпункту «УК» у Сумах звернувся студент одного з міських вишів. Юнак закінчив 4-й курс, вирішив одружуватися, а щоб заробити на весілля, влітку поїхав у Польщу збирати яблука. Привіз 1500 євро, які вирішив покласти на депозит. Мовляв, весілля справить за півроку, а поки що гроші хай принесуть якісь дивіденди. Та отримав лише неприємності. Дійшло до того, що студента перестали пускати на поріг банківської установи, а разом з ним і кореспондента «УК», який узявся розібратися в ситуації (черговий навіть погрожував кобурою!). Скінчилося судовими позовами, які, на щастя, частково залагодили конфлікт. Однак після того юнак затявся: мовляв, і дітям забороню гратися в депозити.Банк у «панчосі» чи «панчоха» у банку?, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}