Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обама шукає заміну Гіларі

Обама шукає заміну Гіларі

Перемога Барака Обами на президентських виборах у США не вплинула на рішення Гіларі Клінтон залишити посаду держсекретаря. Вона неодноразово заявляла, що піде у відставку відразу після інавгурації, призначеної на 20 січня наступного року.

Як поінформувала днями офіційний представник держдепартаменту США Вікторія Нуланд, плани держсекретаря не змінилися. «Ви багато разів чули, що вона хоче допомогти своєму наступнику влаштуватися на посаді і повернутися до приватного життя. Тому президенту ще належить назвати ім’я нового держсекретаря», — сказала Нуланд журналістам.

Найбільш вірогідними кандидатами на посаду глави зовнішньополітичного відомства називають нинішнього главу міжнародного комітету сенату Джона Керрі і постійного представника США при ООН Сьюзан Райс.

На думку експертів, зміна на високій посаді може вплинути на стиль політики США щодо України. Приміром, якщо місце жінки-політика обійме чоловік, то емоцій у деяких оцінках поменшає. Та чи стане від цього менше прагматизму?

Принаймні посол США в Україні Джон Теффт на сніданку з пресою в день американських виборів зазначив: «Гадаю, ви спостерігатимете продовження американської політики до України й змін не станеться. США займають послідовну позицію щодо утвердження в Україні демократичних цінностей і верховенства права».Обама шукає заміну Гіларі, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}