Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Києві перевіряють паркувальні майданчики

У Києві перевіряють паркувальні майданчики

На даний час в місті Києві існує нагальна потреба вирішити питання з порушенням правил паркування транспортних засобів, особливо в центральній частині міста. Систематичні порушення правил зупинки і стоянки транспортних засобів на паркувальних майданчиках, хаотичне їх розташування призводять до звуження проїзної частини, виникнення ускладнень у дорожньому русі та заторових ситуацій.

Аби запобігти ускладненням у дорожньому русі, в столиці з 10 по 25 жовтня проводиться комплекс заходів з обстеження майданчиків для паркування транспортних засобів, що розміщені на вулично-дорожній мережі столиці.

Під час відпрацювання працівники ДАІ перевіряють наявність погоджень місць розташування майданчиків для паркування та схем організації руху на них, відповідність облаштування зазначених місць дорожніми знаками і розміткою.

Особлива увага звертається на відповідність способу постановки автомобілів на майданчиках для паркування. У разі виявлення порушень у сфері Правил паркування та Правил дорожнього руху до відповідних посадових осіб та водіїв приймаються заходи адміністративного впливу.

Вже є і певні результати роботи столичної ДАІ в цьому напрямку. Упродовж тижня, з 10 по 17 жовтня, обстежено 93 зони паркування, у 20-ти випадках виявлено недоліки, складено 18 адміністративних протоколів на посадових осіб комунального підприємства „Київтранспарксервіс” та видано 18 приписів на усунення недоліків.

Підрозділами дорожньо-патрульної служби ДАІ посилено контроль за дотриманням водіями транспортних засобів правил зупинки та стоянки на паркувальних майданчиках. За час перевірки 43 водії притягнуті до адміністративної відповідальності.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів покращить пропускну спроможність на столичних магістралях, значно полегшить життя всім учасникам дорожнього руху та сприятиме створенню атмосфери взаємоповаги один до одного, як водіїв так і пішоходів.У Києві перевіряють паркувальні майданчики, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 12. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы