Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Діалогу навчить ОБСЄ

Діалогу навчить ОБСЄ

Ольга ЯКОВЛЄВА для «Урядового кур’єра»

ТРЕНІНГ. Навряд чи хтось із українців не знає, що слово грецького походження «діалог» тлумачиться як розмова між двома або кількома особами і є противагою поняття «монолог». Утім, коли така розмова деінде зав’язується між журналістами та працівниками вітчизняних правоохоронних органів, зазвичай вона втрачає ознаки цивілізованого паритету.

Щоб виправити ситуацію, програма «Відкрита справа» спільно з Представництвом ОБСЄ в Україні започаткувала проект «Сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ».

З 14 листопада в межах проекту розпочнуться тренінги. Організатори сформували змішані групи із журналістів та правоохоронців і безпосередньо навчатимуть учасників практичним та юридичним аспектам взаємодії, зокрема і вміння слухати, чути та розуміти одне одного.

Такі заняття відбудуться в Києві (14-15 листопада), Донецьку (21-22 листопада), Одесі (28-29 листопада), Хмельницькому (5-6 грудня) та Львові (12-13 грудня). Розробку та реалізацію тренінгової програми координує директор громадського об’єднання «Інститут масової інформації» Вікторія Сюмар.

До участі запрошені працівники ЗМІ, які мають досвід роботи щодо висвітлення діяльності правоохоронних органів та захисту прав журналістів у стосунках з правоохоронцями.Діалогу навчить ОБСЄ, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}