Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відтік валюти необхідно мінімізувати

Відтік валюти необхідно мінімізувати

Для поліпшення економічної ситуації в Україні Прем’єр-міністр Микола Азаров запропонував низку механізмів, серед яких: активне фінансування великих інфраструктурних проектів з урахуванням програм імпортозаміщення, підвищення фінансової ефективності НАК «Нафтогаз України», зважена бюджетна та монетарна політика.

Про це йшлося під час консультацій глави уряду з провідними вченими-економістами щодо розвитку вітчизняної економіки на короткострокову перспективу. В обговоренні взяли участь перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло, професор кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Шаров, директор Фонду Блейзера в Україні Олег Устенко, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць.

Під час діалогу Микола Азаров зазначив, що уряду протягом 10 місяців цього року на тлі світової рецесії вдається утримувати стабільну економічну ситуацію. Проте, за його словами, враховуючи продовження несприятливої кон’юнктури на ринку металопродукції, в результаті якої у жовтні зафіксовано зниження цін на 15% і як наслідок — зменшення притоку валюти в Україну, необхідна ефективна програма розвитку економіки як на довгострокову, так і на короткострокову перспективу, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.Відтік валюти необхідно мінімізувати, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы