Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Експортне ембарго на продаж української пшениці знімуть у травні 2013 року

Експортне ембарго на продаж української пшениці знімуть у травні 2013 року

Українська пшениця поїде за кордон у травні 2013-го. Тоді зернотрейдери зможуть експортувати ще 1,5-2 мільйони тонн продукції. Таке припущення роблять експерти. Утім додають: можливо це у тому разі, якщо озимі культури добре перезимують. «Пшеничне» табу діятиме із 15 листопада.

Доти Україна може експортувати 5 мільйонів тонн. Цьому обмеженню гравці ринку зерна не дивуються. Їх завчасно попередили. Нагадаємо, у 2011-му через експортне ембарго сільгоспвиробники недоотримали 18 мільярдів гривень. Утім чиновники запевняють: кращих методів стабілізації внутрішніх цін на зерно — немає.

Марія Колесник, аналітик аграрного ринку: «Друга інформація була що будуть квоти, що вони переглядатимуться кожного місяця, і відповідно їх обсяг буде встановлюватись. В цьому випадку, трейдери будуть за них боротися, і питання в тому, наскільки буде прозорий їхній розподіл. Оскільки в нас були вже такі випадки, коли це було не дуже прозоро. Були преференції для певної структури».Експортне ембарго на продаж української пшениці знімуть ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}