Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Викрадений у Полтаві автомобіль працівники ДАІ розшукали впродовж 15 хвилин

Викрадений у Полтаві автомобіль працівники ДАІ  розшукали впродовж 15 хвилин

Декілька днів тому, у місті Полтава до чергового управління Державтоінспекції надійшло повідомлення про те, що від будинку №3 по провулку Піщаний скоєно незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ- 2101» жовтого кольору. За вказаною адресою було направлено наряд взводу ДПС ДАІ Полтавського міського управління.

Пошуки тривали недовго. Буквально за 10-15 хвилин міліціонери побачили на вулиці Набережній автомобіль, який за ознаками був схожий на викрадений. Машина стояла на узбіччі дороги, а в салоні знаходилися двоє чоловіків. Коли правоохоронці під’їхали і почали перевіряти законність експлуатації транспортного засобу та встановлювати власника, чоловіки почали переконливо стверджувати, що знаходяться у автомобілі разом із власником автівки. Але якраз в даний момент чоловік начебто ненадовго відійшов. Однак така «байка» правоохоронців не переконала. Перевіривши автівку працівники ДАІ встановили, що це якраз і є викрадений транспорт.

Наразі автомобіль вилучено та передано законному власнику. А відносно «друзів» потерпілого, 23-річного та 55-річного полтавців, проводиться дослідча перевірка, у ході якої вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Любителям покататись на чужому автомобілі загрожує від 3-х до 5-ти років обмеження чи позбавлення волі.Викрадений у Полтаві автомобіль працівники ДАІ розшукали ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 5.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}