Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відкритий уряд: діалог влади та громадськості

Відкритий уряд: діалог влади та громадськості

Вплив на суспільні потреби та громадську думку здійснювався владою у всі часи різними методами. Відповідно і результати такого впливу були різні.

Приміром, влада створювала виключно позитивний імідж з допомогою потужної пропагандистської машини. Затим разом з пропагандистськими методами почали застосовувати технології паблік рилейшнз, через які управлінці намагалися переконати окремі стратегічно важливі кола громадськості в необхідності ухвалення вигідних для влади рішень.

Третя, найприйнятніша для сьогодення модель полягає в тому, що влада систематично і докладно інформує громадян про свою діяльність, консультується зі всіма зацікавленими сторонами. Йдеться про постійну координацію діяльності органів управління з інтересами громадськості шляхом докладного вивчення потреб та очікувань суспільства.

Позитивний досвід щодо цього має чимало провідних країн Європи та світу. Приміром, у Великобританії кожен міністр несе персональну відповідальність за здійснення політики в сфері зв’язків з громадськістю. За незадовільної оцінки цієї частини своїх обов’язків він може позбутися свого портфеля. А в Данії уряд про процеси розробки, погодження та ухвалення рішень контактує з більш ніж 100 неурядовими організаціями.

Саме таку модель обрала чинна українська влада, оскільки вона найповніше відповідає демократичному устрою, за якого громадяни опосередковано беруть участь в управлінні державою. Її запровадження, що грунтується на відповідній нормативній базі, яскраве свідчення, що наша влада не боїться звинувачень в непрофесіоналізмі чи неефективності, що вона стала і користується довірою громадян.

Як налагоджується і розширюється діалог, зміцнюються партнерські засади між владою і громадськістю, що вже зроблено і які плани на найближчу перспективу — читайте у матеріалах спеціального випуску нашої газети.Відкритий уряд: діалог влади та громадськості, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}