Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Економікам потрібен плюс

Економікам потрібен плюс

ДОМОВЛЕНОСТІ

Основною темою переговорів Віктора Януковича і Володимира Путіна стало подальше збільшення двостороннього товарообігу

Президент Віктор Янукович здійснив робочий візит до Російської Федерації, аби обговорити з Президентом Росії Володимиром Путіним подальший курс двосторонніх відносин. У його резиденції в Ново-Огарьово найбільше уваги приділяли газовому питанню, та, окрім цього, йшлося про поглиблення співпраці в літакобудуванні (актуально для українських виробників), ефективну взаємодію в атомній енергетиці, впровадження сучасних технологій в космічній галузі. Щодо останнього Віктор Янукович сказав: «Це питання дуже важливе з точки зору впровадження сучасних технологій, які є рушієм зростання економіки».

Глави держав задоволені взаємною торгівлею, однак відзначають чималий потенціал співробітництва. Фото Андрія МОСІЄНКА

А Володимир Путін зазначив, що нині між Україною та Росією істотно розвивається співпраця в економіці та стратегічних сферах. «Ваш приїзд своєчасний. Приємно, що ми підтримуємо з вами регулярні контакти, зокрема на рівні урядів, міністерств і компаній», — сказав він.

Домовленості ж глав держав скріпили підписані в їхній присутності документи: міжурядова угода про реадмісію та виконавчий протокол про порядок її реалізації, протокол між урядами країн про поставки товарів за виробничою кооперацією у 2012 році.

Щоб зберегти динаміку діалогу

По завершенні зустрічі у заяві для представників засобів масової інформації Президент України сказав: «Переговори з актуального для України газового питання тривають, і ми розраховуємо вийти на економічно об∂рунтовану і справедливу формулу встановлення ціни на газ для нашої країни». Глава Української держави зазначив, що зі своїм російським колегою він також обговорив шляхи взаємодії в енергетичній сфері.

«Відзначу наше обопільне з паном Президентом прагнення до збереження високої динаміки політичного діалогу, передусім на найвищому рівні», — сказав Віктор Янукович, додавши, що у зв’язку з цим сторони предметно обговорили можливий графік двосторонніх контактів на найближчу перспективу.

У контексті розширення міжрегіонального співробітництва Віктор Янукович звернув увагу на важливе значення успішного проведення Українсько-російського міжрегіонального економічного форуму в Нижньому Новгороді. «Ми предметно обговорювали підготовку до цього заходу, що став традиційним і проводиться під патронатом президентів України і Росії», — сказав він. Окрім цього, глава держави високо оцінив підписання низки двосторонніх міжурядових документів. За його словами, їх реалізація сприятиме активізації українсько-російської взаємодії.

Торгівлю не обмежувати

«Загалом результати цієї зустрічі підтвердили налаштованість сторін на подальший динамічний розвиток двосторонніх відносин на основі стратегічного партнерства. У відносинах України та Росії існує величезний потенціал, і обом країнам необхідно сконцентрувати зусилля на його максимальному використанні», — розставив акценти Президент.

Глава Української держави висловився й за важливість для країн надалі розвивати співпрацю в тих сферах, які на цей момент дали добрі результати. «Маю на увазі атомну енергетику, авіабудування, ракетно-космічну сферу, енергетику та інші високотехнологічні й наукомісткі галузі», — передає слова Президента його прес-служба.

Окремо Віктор Янукович нагадав, що, за підсумками минулого року, Україна та Росія вже перевищили докризові показники у двосторонній торгівлі. «Але ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому і єдині в думці, що треба й далі спільно вживати заходів з метою поступального нарощування обсягів двостороннього товарообігу», — наголосив він, додавши, що цьому сприятиме відмова обох сторін від застосування різних обмежувальних заходів у взаємній торгівлі.

У свою чергу Президент Росії зауважив, що проведені переговори засвідчили налаштованість сторін на подальший розвиток відносин. «Переговори підтвердили: розвиток взаємної співпраці й партнерства між Росією й Україною — це наш спільний стратегічний вибір. Він спирається на міцні зв’язки між двома народами», — сказав він.

Окрім цього, Володимир Путін нагадав, що Україна посідає четверте місце серед основних зовнішньоторговельних партнерів Росії, а серед країн СНД наша держава перша. «Торік взаємний товарообіг зріс на 36% і перевищив 50 млрд доларів. Нам потрібно підтримувати і зміцнювати таку динаміку», — наголосив глава Російської держави.

Він також повідомив, що під час переговорів сторони прийняли рішення активно просувати проекти в тих сферах економіки, де Україна та РФ займають провідні позиції: в атомній енергетиці, авіабудуванні, металургії та космічній сфері.

Іще одним значним спільним проектом має стати святкування у 2014 році 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. «Ми домовилися дати доручення урядам розпочати спільну всебічну підготовку до цього важливого для обох країн ювілею», — наголосив Президент Росії.Економікам потрібен плюс, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}