Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Битва титанів 2012» - У Харкові , навіть на швидкості, їздять за правилами!

«Битва титанів 2012» -  У Харкові , навіть на швидкості, їздять за правилами!

Сонячним суботнім днем, 13 жовтня, одна з самих великих площа Європи — площа Свободи в місті Харкові стала місцем неординарних заходів: тут вже другий рік поспіль проходять змагання серед команд автомотолюбителів та працівників Державтоінспекції ГУМВС України в Харківській області під назвою «Битва Титанів — 2012».

Мета зустрічі — привернути увагу громадськості до проблеми аварійності на автодорогах, згуртувати учасників дорожнього руху та інспекторів Державтоінспекції задля досягнення спільної мети — забезпечення безпеки дорожнього руху. З боку автомобілістів виступили: президент автомобільного клубу «Харків» Олексій Беседін, засновник Союзу автоклубів Олег Федоренков («Дядя Фара») та 5 автоекіпажів, а також голова Харківського осередку Національної асоціації мотоциклістів України В’ячеслав Чукін («Тюлень») з 5 мотоекіпажами.

Під час урочистого відкриття «Битви титанів-2012» начальник Управління обласної Державтоінспекції полковник міліції Олександр Єршов навів статистичні дані про стан аварійності в Харківській області, звернувши увагу присутніх на основні причини скоєння дорожньо-транспортних пригод, нагадав автомобілістам про необхідність вчасної підготовки свого авто до експлуатації в зимовий період. Очільник ДАІ Харківщини привітав гостей і учасників з відкриттям свята, підкресливши, що подібні спільні заходи сприяють порозумінню автомобілістів з ДАІ, побажав учасникам змагань безаварійної дороги та перемоги сильнішим. У святкових заходах взяли участь мотоциклісти Державтоінспекції.

На відміну від минулого року, цьогорічна програма була досить різноманітною: для автомобілістів пропонувалося, крім майстерності фігурного водіння — конкурси «1000 воріт» і «Несинхрон», продемонструвати знання Правил дорожнього руху в конкурсі «ПДДгдейка», де за 10 хвилин дати правильні відповіді на 8 питань з Правил дорожнього руху, показати свої уміння і практичні навички в жартівливих конкурсах: «Вдути по манометру» — швидко накачати колеса, «Траса Є-95» — проштовхати автомобіль між конусами за маршрутом слалому, голосно просвистіти в міліцейський свисток. При цьому автолюбители могли брати участь у змаганнях на будь-яких автомобілях, а от працівники ДАІ демонстрували майстерність керування на патрульних авто.

Для мотоекіпажів були передбачене виконання мотофігур, аби кожен бажаючий зміг продемонструвати вправність керування своїм транспортним засобом, точність розгону і гальмування.

А для того, щоб відчути, наскільки важче керувати патрульним мотоциклом у порівнянні з більш легким, одному з учасників мотозмагань було запропоновано спробувати свої сили в керуванні мотоциклом ДАІ.

За підсумками турніру перемогла дружба, учасники змагань зрозуміли, на що необхідно звернути особливу увагу, що допрацювати та вдосконалити. Усі учасники нагороджені кубками і медалями. Від Управління Державтоінспекції Харківської області організатори та учасники турніру отримали подяки.

Один із організаторів змагань «Битва Титанів-2012» — Олег Федоренков, у просторіччі «Дядя Фара», висловив слова вдячності начальникові Управління ДАІ Харківської області полковнику міліції Олександру Єршову, який підтримав ідею проведення змагань між автомотолюбителями і працівниками Державтоінспекції «Битва Титанів-2012» та подякував всім учасникам суперництва, виразивши сподівання на проведення подібних зустрічей автомотолюбителів з працівниками Державтоінспекції в дружній невимушеній обстановці і в подальшому.

У заключному слові начальник Управління ДАІ полковник міліції Олександр Єршов подякував організаторам конкурсу за задоволення, яке отримав під час перегляду змагань, висловив надію, що подібні зустрічі будуть сприяти укріпленню дружніх стосунків автолюбителів і працівників ДАІ, що в свою чергу впливатиме на зниження рівня аварійності та зазначив, що подібні заходи проводяться не в останнє.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(за інформацією прес-служби

ДАІ Харківської області)«Битва титанів 2012» - У Харкові , навіть на швидкості, ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}